ładuję...

O nas

Zakręcony duet

Tworzymy duet ZAKRĘCENI MARTA I KAMIL, który ma na celu zachęcić dzieci, młodzież i dorosłych do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Organizujemy wycieczki górskie połączone z grami terenowymi, zabawami, animacjami, a wszystkie one mają charakter edukacyjno-ekologiczny.


Naszą misją jest to, żeby zaszczepić wśród dzieci i młodzieży chęć spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, gdyż wiemy, że jest to konieczne w utrzymaniu zdrowia psychiczno-fizycznego.


Zachęcamy do przeczytania artykułu o nas na portalu wiescigor.pl i zapoznania się z naszą ofertą.


Przeczytaj Artykuł


SIŁA SPOKOJU

Marta Rychtarczyk

  • przewodnik beskidzki
  • chiropterolog
  • pedagog

Poznaj Martę, która z pasją oprowadza po górach jako przewodnik beskidzki. Ciekawi ją każdy element otaczającej przyrody. Z wielką ekscytacją opowiada o nietoperzach. Jest chiropterologiem. Zimą uczy jazdy na nartach i snowboardzie. Całym sercem oddaje się pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole jako nauczyciel biologii i chemii oraz wychowawca w klasie o profilu turystycznym. Jest animatorką czasu wolnego i rekreacji oraz przewodnikiem turystyki rowerowej. Ma doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi oraz z dziećmi i młodzieżą z zespołem Aspergera. Dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych na szlakach i w szkole.


JEŻELI SZUKASZ PRZEWODNIKA PO BESKIDACH:


Marta posiada uprawnienia przewodnika beskidzkiego, również w języku angielskim, ma duże doświadczenie w prowadzeniu grup, szczególnie na terenie Pienin, Beskidu Sądeckiego, Gorców oraz Beskidu Wyspowego i chętnie oprowadza po górskich szlakach.


Jeżeli chcesz, żeby wycieczka Twojej grupy była poprowadzona w oryginalny sposób z osobą wnoszącą pozytywną i świeżą energię - napisz do nas.

WULKAN ENERGII

Kamil Poręba

  • opiekun dzieci i młodzieży
  • animator czasu wolnego i rekreacji
  • instruktor turystyki rowerowej
  • człowiek lasu - pasjonat bushcraftu i dzikiej kuchni

Poznaj Kamila, który na co dzień pracuje z ludźmi jako ambasador marki. Jest pasjonatem górskich wędrówek. Uwielbia spędzać czas w lesie. Fascynat bushcraftu i dzikiej kuchni. Potrafi zachęcić do działania nawet najbardziej opornych. Jest animatorem czasu wolnego i rekreacji. Pasjonat jazdy na rowerze. Jest instruktorem turystyki rowerowej. Dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych na wycieczkach. Daje ludziom zastrzyk pozytywnej energii.

Opinie


Halina Ch.

Facebook | 21-07-2023

Byłam podczas jednego z takich wyjść do Wąwozu Homole. Grupa była mieszana i w różnym wieku, od kilku do kilkudziesięciolatków. Wszyscy bawili się doskonale a czas upłynął szybko i w bardzo fajnym (...)

Iza D.

Facebook | 12-09-2023

Pełen profesjonalizm, suuuuper organizacja, dzień pełen wrażeń, opowieściom nie było końca ! Tak trzymać !

Ewa T.

Facebook | 08-07-2023

Bardzo udana wycieczka, dużo zabaw i przydatnej wiedzy. Opiekunowie z niesamowitą energią. Polecamy serdecznie.

Юлія Л.

Facebook | 13-09-2023

Dziękujemy za tak wspaniały wyjazd, dziecko ma mnóstwo miłych wspomnień))) Czekamy na kolejny)))

Halina Ch.

Facebook | 13-07-2023

Super popołudnie. Bawiłam się jak dziecko. Marta i Kamil to niesamowicie mili młodzi ludzie. Zadbali o każdy szczegół i każdego uczestnika wyprawy. Polecam z całego serca

Adriana K.

Facebook | 13-07-2023

Rewelacyjna przygoda! Dzieciaki zachwycone

Edyta W-k

Facebook | 08-07-2023

Pomysł pod kątem edukacyjnym świetny, przygotowanie merytoryczne na szóstkę, dzieciaki ogarnięte jeśli chodzi o bezpieczeństwo i zabawę. Marta i Kamil pozytywnie zakręceni zarażają swoją pasją, ent (...)

Joanna Sz.

Facebook | 12-09-2023

Świetna inicjatywa, dzieciaki b.zadowolone Fajnie, że nadal są młodzi ludzie, którzy działają z pasją i WIELKIM zaangażowaniem brawo Zakręceni Marta i Kamil

Beata M.

Facebook | 10-09-2023

Super pomysł na aktywność dla dzieci. Gra terenowa + wiele ciekawych informacji przyrodniczych. Kubuś mega zadowolony. Bardzo dziękujemy i POLECAMY

Do zobaczenia w Pieninach

Przygoda na Ciebie czeka

Zapisz się na wycieczkę lub Skontaktuj się z nami
Zarezerwuj wycieczkę